Iš Gvildenu svetainės

Mintys: PriėjimaiPrieVisumos


Priėmimas, Viskas, Santykiai, Vaizduotė

Ką priėjimai prie visumos atskleidžia apie viską?2006 metais sudariau sąrašą visų būdų kaip bandau viską žinoti ir tą žinojimą gražiai taikyti. Kiekviename būde įžvelgiau ryšį su Dievu, kaip Dievas mane myli ir kaip tai atveria galimybę mylėti kitus. Šiuos būdus rūšiavau.

Savo žvilgsniu į Dievo žvilgsnį žinome viską. O Dievo žvilgsniu į savo žvilgsnį deramai taikome tą žinojimą. Visko žinojimu pažįstame Dievą, o pažinę Dievą juo gyvename savimi. Tad visko žinojimas yra gyvenimas, o jo gražus taikymas yra amžinas gyvenimas.

Gyvenimas: Savo žvilgsniu į Dievo žvilgsnį. Esame mylimi. Išgyvename įvairias įtampas nes Dievo akivaizdoje suvokiame, kad gyvename savimi.

Amžinas gyvenimas: Dievo žvilgsniu į savo žvilgsnį. Mylime. Išgyvename ramybę nes gyvename Dievu.

Panašiai, kada gyvenau pas Senelę, maždaug 1996 metais, apžvelgiau kiekvienos sandaros tikslą ir tai padėjo įžvelgti keturias pirmines sandaras.


Overview of Approaches

I wish to know everything and apply that usefully. This comes together in a profusion of approaches. Each of them asserts our relationship with God, how we are loved by him, and how our love opens the way for others. Here is a list of approaches. I am now organizing these approaches.

From prayer, I think that we can understand and pull together these many approaches by considering how each involves a relationship of love with God and how that opens up space to allow for an other. God loves us, and that love separates us (in that it has God go beyond himself) and that separation allows for an other, but especially when we also love (and go beyond ourselves) and thereby grow.


2006 m. balandžio mėn. 4 d.


Parsiųstas iš http://www.ms.lt/sodas/Mintys/Pri%c4%97jimaiPrieVisumos
Puslapis paskutinį kartą pakeistas 2021 gegužės 27 d., 15:03