Iš Gvildenu svetainės

Mintys: DievoSapnas

Man asmeniškai būtų prasminga pokalbiu ir paroda pristatyti tas mintis apie "Dievo šokį", kurį pernai vasarą Klaipėdos universitete su dekanu Alvydu išklausėte.

Aš tas mintis surašiau tiksliau: http://www.ms.lt/sodas/Book/GodsQuestion ir dar tikslinsiu.

Galėčiau vesti pokalbį, "Kaip įvairiai įsivaizduojame Dievo požiūrį?" Pirmiausiai, bendromis jėgomis rinktumėme savo mintis, kaip įsivaizduojame. Toliau padėčiau jas rūšiuoti, ryškinti ir dėlioti. Gauta rinkinį dar papildyčiau. Ir galiausiai palyginčiau su savo instaliacija "Dievo sapnas", kuria pavaizduočiau tą savo Dievo šokį.

O "Dievo sapno" instaliaciją įsivaizduoju, kaip instaliaciją, kurią būtų galima prieiti iš trijų skirtingų pusių, ir apeiti ratu.

Žodžiu, pakankamai įsivaizduoju instaliaciją. Manau, nebūtų labai sunku man padaryti. Dar būtų galimybių įvairiai įtraukti jūsiškius studentus menininkus.

Man visa tai būtų asmeniškai labai prasminga ir taip pat man "VGTU taškų" ramybės dėlėi reikėtų šįmet surengti parodą.

Ogi taip išreikštumėme Reformacijos esmę - asmeninės vaizduotės laisvę, jos svarbą bendraujant su Dievu. Būtų galima taip pat paminėti, kaip Liuteris ir įvairūs katalikai bei protestantai įsivaizdavo Dievo požiūrį.

Dievo sapnas: Dievą paišyti iš kiniečių rašmenų, visų radikalų - o mažukas Dievulėlis, tai savastis - kvadratas su trimis langais - trejybe.

Tautiškumas: inclusion and exclusion - įtraukimas ir atsiribojimas.

Parsiųstas iš http://www.ms.lt/sodas/Mintys/DievoSapnas
Puslapis paskutinį kartą pakeistas 2017 rugsėjo 06 d., 15:40