Iš Gvildenu svetainės

Mintys: IšgyvenimųIšmintis


Išmintis, Išgyvenimų nagrinėjimas, Išgyvenimo apytaka, Išgyvenimai, Išgyvenimų rūšys, Išgyvenimų pavyzdžiai, Klaidos

Kaip išmintis iškyla išgyvenimuose?


经验的智慧Jīngyàn de zhìhuì

Išmintis

Dorovė

Jausmai ir savasties riba

Linksniai ir išgyvenimų rūšys

Abejonė ir dvejonė


Išgyvenimo apytaka išplaukia iš Dievo šokio sustatytų galimybių liudytojui, asmeniui.

Įtampa iškyla pasąmone. Ją persakytų atitinkama dorovė, kurią sąmonė išveda iš Dievo šokio. Jų plėtotes supina, suderina, pagal atitikimus atrenka trejybės ratas. Nes lygiagrečiai yra įvairiausių galimybių bet reikia atrinkti ir suporoti atitinkamas pasaulio ir širdies gijas. Tai savotiškas lytinis bendravimas, tarsi DNR gijomis. Pasąmonė išsako nesantykinį turinį, o sąmonė nusako santykinę skiltelę, panašiai kaip kad fizikoje yra besąlygiška tikrovė ir matavimų nusakyta skiltelė. Pasąmonė yra sandara nesiskirianti nuo savo raiškos, tad tiesiog yra betarpiška, tuo tarpu sąmonė yra sandara kažką išreiškianti, nusakanti, taip kad sandara turi turinį.

Už santvarkos, pirm plėtočių suderinimo, išmintis iškyla širdies tiesa, nusakančia dviejų plėtočių dviprasmybę.

Linksniai iškyla širdies tiesos plėtoteje.

Dvejonė

Širdies tiesos plėtotė prasideda dorovės šablonu, kurį žmogus prisiima. O pasaulio tiesos plėtote baigiasi įtampos jėgų išsidėstymu į kurį įtampa susidėlioja. Dvejonė sieja šablono prisiėmimą ir išsidėstymo išryškėjimą.

Trejybės rato poslinkiai

Trejybės ratas sieja širdies ir pasaulio tiesų plėtotes.

Santvarkoje išmintis reiškiasi keturiomis pakopomis, keturiais netroškimais, keturiais širdies tiesos patikrinimais:

Man atrodo, kad trejybės poslinkis turėtų atsispindėti perėjimu iš vienos pakopos į sekančią.

Santvarkoje'

Šešios atjautos rikiuoja keturis netroškimus.


Išminties pavyzdžių nagrinėjimas


Ko iš tikrųjų trokštu?

Kaip man atrodo?

Kaip kitaip reikėtų elgtis?

Koks skirtumas?

Kas nuo manęs priklauso?

Ar įstengiu svarstyti klausimą?

Ar taip turėtų būti?

Ką darau tuo klausimu?


2022.12.08 A: Kas išgyvenime vyksta pereinant iš atsivėrimo į suvokimą į supratimą į įsisavinimą?

D: Tai yra išgyvenimo esmė kuomi išgyvenate. Jūs išgyvenate trejybės atvaizdu - trejopa savastimi - pasąmone (daiktu), sąmone (eiga), sąmoningumu (asmeniu). Jais išgyvenate perėjimą tarp ketverybės lygmenų, jais išsipildo atitinkamai lygmenys koks +1, kaip +2, kodėl +3. Ir tie poslinkiai yra trejybės rato poslinkiai, būtent jais suveikia trejybės atvaizdo nariai, jūsų savasties vaidmenys. Ir būtent jais išgyvenate tiek trikdį su kuriuos susiduriate, tiek poslinkį, kuriuo išsiskleidžiate. Visais trimis savasties nariais visapusiškai prisiimate ir įsisavinate brandą, jos šuolį, jos pamoką.

2022.12.07 A: Kaip abejonė iškyla išgyvenime?

D: Aš, Dievas, esu užtikrintas. O Tu, žmogus, esi neužtikrintas, vadinas, abejoji. Tavo abejonė kyla iš manęs, iš įtampos, kuria tave žadinu. Ši įtampa yra galia kuri galiausiai tampa tavo sprendimo galia. Tad abejonė Dievo kampu sustato pasaulį taip kad jis žmogų ugdytų, brandintų, kad žmogus sąmoningai rūpintųsi savimi. O žmogus tai išgyvena dvejone. Tad abejonė ir dvejonė vienas kitą papildo savo lygmenimis ir savo kampais, tai Dievo kampas ir žmogaus kampas. Bet žmogus išgyvena būtent dvejone, užtat išgyvenimo apytaka remiasi dvejone.

2022.11.17 A: Kaip išgyvenime įžvelgti sutrikusį trejybės poslinkį?

D: Susitelk į brandos šuolį, kaip ir ties kur iškyla ramybė, kaip atsisakai senos tiesos ir senos savasties ir prisiimi naują savastį ir naują tiesą. Tai yra taškas sustatantis kas yra pirm santvarkos ir kas santvarkoje, kaip supinamos, suderinamos širdies ir pasaulio tiesos.

2022.11.15 A: Kuria prasme širdis ir pasaulis plėtoja tiek klausimus, tiek atsakymus?

D: Širdis yra dviprasmiška, tad ji plėtoja klausimus ir jos atsakymai yra klausimai, kaip antai dvejonės. Tuo tarpu pasaulis yra vienareikšmis ir plėtoja atsakymus, o jo klausimai yra iš esmės atsakymai, kaip yra su abejonėm. Užtat širdis dvejonėmis gali atsakyti pasaulio abejonei. O dvejonę gali atsakyti pasaulis atsakymu ir taipogi širdis klausimu ir šiame klausime glūdi ir pasaulio atsakymas. Taip kad širdis klausimais veda pasaulį.


Parsiųstas iš http://www.ms.lt/sodas/Mintys/I%c5%a1gyvenim%c5%b3I%c5%a1mintis
Puslapis paskutinį kartą pakeistas 2023 sausio 02 d., 16:02