神的舞蹈

经历的道

知识的房子

神的调查

redaguoti

Mes šviesuoliai

2021.08.14 Andrius Kulikauskas: Pertvarkau šią savo svetainę www.ms.lt Pagrindinis puslapis palaikys veiklą "Mes šviesuoliai". O savo rašinius ir užrašus toliau kaupsiu ir tvarkysiu čia, kaip ir ankščiau.

My writings in English 我的英文网站


Kaip lankytojams susigaudyti kas čia per svetainė?


Andrius Kulikauskas, ms@ms.lt, +370 607 27 665: Bandau viską žinoti ir tą žinojimą gražiai taikyti. Kviečiu susipažinti ir bendrom jėgom tirti įvairiausius klausimus ir puoselėti šviesuolių bendrystę.

Ši svetainė, tai mano darbo stalas, mano užrašų enciklopedija, kurią vis po truputį bandau suvaldyti. Tvarkau savo tyrimą kaip viską žinoti ir tą žinojimą gražiai taikyti. Taip pat asmeniškai ugdausi. Šviesuolių bendrystę puoselėju anglų kalba svetainėmis Math 4 Wisdom ir Self Learners Network.

Kviečiu susipažinti su mano rašiniais lietuvių kalba ir anglų kalba.

Taip pat palaikau svetaines Draugija „Gerbkime kapines“ ir Kapitono Jono Noreikos portalas.


Rašiniai 随笔

2014-2019 metais įvairias savo filosofijos dalis pristačiau moksliniais pranešimais lietuvių ir anglų kalba. 2021 metais bandau ją išbaigti ir surašyti. Toliau tikiu šias mintis gražiai taikyti puoselėjant šviesuolių bendrystę.

Apžvalga

Teologija

Metafizika

Epistemologija

Dorovė ir branda

Dorovė ir Holokaustas

Jausmai

Kalba

Matematika

Visata

Kūryba

Bendrystė

Švietimas

Įvadas


Naujausi pakeitimai


靠真理

网站

Įvadas #E9F5FC

Klausimai #FFFFC0

Teiginiai #FFFFFF

Kitų mintys #EFCFE1

Dievas man #FFECC0

Iš ankščiau #CCFFCC

Mieli skaitytojai, visa mano kūryba ir kartu visi šie puslapiai yra visuomenės turtas, kuriuo visi kviečiami laisvai naudotis, dalintis, visaip perkurti. - Andrius

redaguoti

Puslapis paskutinį kartą pakeistas 2021 rugpjūčio 14 d., 14:52