神的舞蹈

经历的道

知识的房子

神的调查

redaguoti

Knyga, Šviesuolių karalienei?

Rašau maždaug 20 puslapių santrauką savo mąstysenos. Tai panašu į "Trečiąjį testamentą". Tad noriu palyginti su krikščionybe ir su žydų tikėjimu, kaip siūlome gyventi ir kaip suprantame Dievą. Tikiu savo pasaulėžiūra palaikyti anas dvi ir jas išplėsti.

Kaip gyventi? Amžinai bręsti. Visais atvejais augti gyvesniu, brandesniu, gyventi jautresniu, atsakingesniu. Amžinai atsiskleisti kartu su visais bendra Dievo dvasia, tad gyventi Dievu.

  • Žydams (?) - Laikytis Dievo ir jo įsakymų.
  • Krikščionims - Tikėti Dievą ir Jėzų. Mylėti Dievą, artimą. Rinktis dangų vietoj pragaro.

Kas mums trukdo taip gyventi? Mūsų valia. Juk valia, tai gyvenimo esmė. Tačiau rinktis gyventi, tai nesirinkti bręsti. Rinktis gyventi, tai rinktis merdėti ir mirti.

Mums reikia rinkti Dievo valią. Dievo valia tai amžino gyvenimo esmė, tiksliau, amžinos brandos esmė. Kaip nusiteiksime, ką rinksimės - Dievo valią ar savo valią, amžiną brandą ar šiaip gyvenimą?

Vykdome Dievo valią

  • paklusdami - žydų įstatymu
  • tikėdami paklūstantį - kaip kad krikščionybe
  • rūpindamiesi tuo, kas Dievui rūpi, tad gyvendami atviri tikėjimui ir paklusimui - taip ir siūlau

Gyvenimas, tai Dievo gerumas. Tačiau amžina branda, tai suvokimas, jog Dievas nebūtinai geras. Dievo valia yra, kad suvoktumėme, jog Dievas nebūtinai geras, ir ta mintimi gyventumėme. Jeigu mus tenkina gyvenimas ir Dievas, tai negalime bręsti. Mes galime bręsti tik tada kad mus nors kiek netenkina gyvenimas ir Dievas. O tai gali būti labai nedaug. Tai yra ta būsena kuria mes bręstame amžinai.

Kaip mums tai gyventi? Puoselėti dangaus karalystę.

Brandos būdai:

  • (meta) požiūriu - seka.
  • skaidymu - medžiu.
  • sąsajom - tinklu.

Dievas yra tai, kas myli, kieno valia yra jog amžinai bręstumėme.

20150716Santrauka


Naujausi pakeitimai


靠真理

网站

Įvadas #E9F5FC

Klausimai #FFFFC0

Teiginiai #FFFFFF

Kitų mintys #EFCFE1

Dievas man #FFECC0

Iš ankščiau #CCFFCC

Mieli skaitytojai, visa mano kūryba ir kartu visi šie puslapiai yra visuomenės turtas, kuriuo visi kviečiami laisvai naudotis, dalintis, visaip perkurti. - Andrius

redaguoti

Puslapis paskutinį kartą pakeistas 2015 liepos 16 d., 21:16