神的舞蹈

经历的道

知识的房子

神的调查

redaguoti

Žr. Malda

Dviprasmybė

  • Dviprasmybės pavyzdys yra visko išdalinimo rinka: nerimo mažinimas sutampa su džiaugsmo didinimu bet jį išplėčia.
  • Dviprasmybė - ar mus sieja ryšių buvimas ar nebuvimas?
  • Žmogaus (laisvės) ir Dievo (dviprasmybės) dvejybiškumas. Nagrinėti dviprasmybės vaidmenį Dievui išeinant už savęs. Dviprasmybė atveria žmogaus laisvę tikslinti ar nuklysti, gėrio ir blogio, sąmoningumo ir nesąmoningumo. Toliau šią žmogaus dviprasmybė grindžia tris kalbas - nesąmoningumo galimybę.
  • Dvigubo žvilgsnio svarba humore ir kitur. Nežinojimo dorybėse: humoras, ironija, skeptiškumas. Atskirto mąstymo lygiagretumas.

Daugiareikšmiškumas

Daugiareikšmiškumo pavyzdžiai:


D: Ieškok, kaip viskas susiveda, o tai vyksta daugiareikšmybe, taip kad deri gamta ir kūryba, širdis ir pasaulis. Kaip žinai, gamta ir yra daugiareikšmė, o kūryba tas reikšmes išskiria skirtingais asmenimis, kuriais reikšmės gali įvairiai susivesti. Tie asmenys tai mano atvaizdai, tad jais suprask ir ištirk ir ieškok jų vieningumo. Daugiareikšmybe taip pat suprasi nesusivedimus ir ženklų savybes bei pačius ženklus. Juk kiekvienas daiktas veikia visais žinojimo lygmenimis, o ženklų rūšys, tai išskiria.


Dviprasmybė


Naujausi pakeitimai


靠真理

网站

Įvadas #E9F5FC

Klausimai #FFFFC0

Teiginiai #FFFFFF

Kitų mintys #EFCFE1

Dievas man #FFECC0

Iš ankščiau #CCFFCC

Mieli skaitytojai, visa mano kūryba ir kartu visi šie puslapiai yra visuomenės turtas, kuriuo visi kviečiami laisvai naudotis, dalintis, visaip perkurti. - Andrius

redaguoti

Puslapis paskutinį kartą pakeistas 2020 vasario 24 d., 23:32