神的舞蹈

经历的道

知识的房子

神的调查

redaguoti

Žr. Dievas, Dievas Sūnus

Šiame puslapyje renku Jėzaus mįslingus posakius. Kai kuriuos paaiškinu.

Žmogaus Sūnus yra šabo viešpats.

  • Darbo dienų viešpats yra Dievas. Darbo dienomis klausomės Dievo. O šabo dieną Dievas ilsisi, tad žmogui tenka pačiam susigaudyti ką daryti. Žmogaus Sūnus yra bendras žmogaus, be patirties, patirties turinčio paskiro žmogaus kaip tėvo pamokytas. Žmogaus Sūnus, bendras žmogus, yra šabo viešpats, nes tenka juo susigaudyti, kaip gyventi be patirties.
  • Vestuvės Kanoje. "Mano laikas dar neatėjo." Apie vyno pavertimą į kraują per paskutinę vakarienę, jis sąmoningai pasielgė jau tada žinodamas. Bet kaip tą stebuklą suprasti? Tai švarus vanduo rankoms plauti. O kai Jėzus išvarė prekybininkus iš šventoriaus, jisai pasakė, kad šventyklą atstatys per tris dienas, tad vėlgi parodė savo sąmoningumą nuo pat pradžių. Jonas bene viską suprato iš pat pradžių. O Petras suprato tiktai vėliau kai jį pripažino Mesiju nes tuomet Jėzus kalbėjo jiems aiškiai.
  • Jėzus pastebėjo, kad jie iš dangaus ženklų mato koks oras (rytoj). Bet ar nemato atvirkščiai, kuri yra diena? kas tai per diena?

JėzausMįslės


Naujausi pakeitimai


靠真理

网站

Įvadas #E9F5FC

Klausimai #FFFFC0

Teiginiai #FFFFFF

Kitų mintys #EFCFE1

Dievas man #FFECC0

Iš ankščiau #CCFFCC

Mieli skaitytojai, visa mano kūryba ir kartu visi šie puslapiai yra visuomenės turtas, kuriuo visi kviečiami laisvai naudotis, dalintis, visaip perkurti. - Andrius

redaguoti

Puslapis paskutinį kartą pakeistas 2021 vasario 03 d., 20:32