神的舞蹈

经历的道

知识的房子

神的调查

redaguoti

Mintys.MaldosNuotykiai istorija

Rodyti nežymius pakeitimus - Rodyti galutinio teksto pakeitimus

2021 sausio 13 d., 22:03 atliko AndriusKulikauskas -
Pridėta 8 eilutė:
>><<
2021 sausio 13 d., 22:03 atliko AndriusKulikauskas -
Pakeistos 1-7 eilutės iš
Žr. [[Meilės mokslas]], [[Malda]]
į:
>>bgcolor=#E9F5FC<<
-----------------------
[[Meilės mokslas]], [[Malda]]

'''Ko galima pasimokyti iš maldos atvejų?'''

------------------
2020 lapkričio 13 d., 20:59 atliko AndriusKulikauskas -
Pakeista 1 eilutė iš:
Žr. [[Malda]], [[Maldos mokslas]]
į:
Žr. [[Meilės mokslas]], [[Malda]]
2020 gegužės 13 d., 19:18 atliko AndriusKulikauskas -
Pridėtos 1-7 eilutės:
Žr. [[Malda]], [[Maldos mokslas]]

Apžvelgsiu savo patirtį, kaip šį rudenį dalykiškai meldžiausi su močiutėmis kaime ir su draugais telefonu, ir kaip tai į gerą įtakojo mūsų santykius su kitais. Pasimelsdami dviese, trise, pasidalindami, kas ko trokšta sau, kas ko linki vienas kitam, sėmėmės dvasinių jėgų, kuriomis galėjome nesilaikyti įprasto bendravimo. Gyvenome širdingai, dalinomės ramybe, savo norus įvardijome ir ryškinome, įpareigojome ir įsipareigojome, atsijungėme ir įsiklausėme, pamokėme ir pasimokėme, kalbėjome tiesą ir gerbėme laisvę, paklusome ir įtakojome, rėmėme ir atsirėmėme. Pasakėčiomis perpasakosiu gyvenimiškus mūsų pavyzdžius, pavaizduosiu dėsningumus, kaip suveikia dvasinių jėgų perteklius. Išvedžiosiu maldos poveikių kalbą, pasistengsiu ją išsakyti architekto Christopher Alexander sąvokomis, būtent derinių kalba ir gyvybės dėsniais.

[+Maldos nuotykių dienoraštis+]

2019.02.21 Briedis sukvietė zuikį į pasitarimą, kaip žvėrims atsakyti už nusikaltimus augmenijai. Zuikis atsivedė kelis zuikiukus, o dar prisijungė briedžio bendražygiai, pelėda ir genys. Briedis pasakė ilgesnę įžangą, kad zuikiukai suprastų reikalą. Ir tada briedis paprašė visų pasimelsti kartu, Dievo paprašyti išminties, ramybės, ką nors teigiamo išmąstyti. O jų malda padėjo briedžiui nurimti ir visi kažkiek patylėjo. Tuomet zuikis pradėjo kalbėti ir pasidalino savo patirtimi. Briedžiui pavyko kitų pasiklausyti ir surašyti veiklos sąrašą. Taip pat po visko pasimeldė kartu paprašyti Dievo vilties imtis veiklos.

MaldosNuotykiai


Naujausi pakeitimai


靠真理

网站

Įvadas #E9F5FC

Klausimai #FFFFC0

Teiginiai #FFFFFF

Kitų mintys #EFCFE1

Dievas man #FFECC0

Iš ankščiau #CCFFCC

Mieli skaitytojai, visa mano kūryba ir kartu visi šie puslapiai yra visuomenės turtas, kuriuo visi kviečiami laisvai naudotis, dalintis, visaip perkurti. - Andrius

redaguoti

Puslapis paskutinį kartą pakeistas 2021 sausio 13 d., 22:03